Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Avusturya – Macaristan İddaa Tahmini 19.02.21

Avusturya – Macaristan İddaa Tahmini 19.02.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Ukrayna’da düzenlenen fanusta oynanacak maçta Avusturya Cuma saat 20:15’de Macaristan ile karşılaşacak. İddaa Macaristan’ın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.40 olarak belrilemiş.

Avusturya 4 maçının tamamını kaybetti ve artık gruptan çıkma şansı oldukça azaldı. Bu maçı kaybetmeleri durumunda elenecekler. Henüz Macaristan ile ilk kez karşılaşıyorlar ve son maçlarını da onlarla oynayacaklar. Bu da şanslarını diğer azaltan faktör zaten. Ogunspie, Mahalbasic, Vujosevic ve Klepeisz gibi isimlerle ayakta kalmaya çalışıyorlar. Ama bu seviyelerde işlerinin pek kolay olmadığını gördük, henüz galibiyetle tanışamadılar.

Macaristan ise penceredeki ilk maçında güçlü rakiplerinden Slovenya ile karşılaştı ve zaman zaman direnmesine rağmen 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamadı. İki tecrübeli isim Perl ve Vojvoda takımın beklendiği gibi öne çıkan isimleri olurlarken Keller ve Filipovity’den pota altında istedikleri katkıyı tam olarak alamışlardı Slovenya karşısında. Şimdi EuroBasket biletini garantilemek için bu maçı kazanmak durumundalar ki bu durumda kalan 2 maçlarına formalite icabı çıkacaklar. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar var. Evet Avusturya’nın elinde Mahalbasic, Klepeisz, Ogunspie, Vujosevic gibi önemli silahlar var ama takımın geri kalanının seviyesi çok düşük. Macaristan ise daha derli toplu bir takım ve Vojvoda ile Perl gibi uzun süredir milli takım ile bu seviyelerde oynayan tecrübeli liderlere sahipler. Kazanmaları durumunda adlarını EuroBasket’e katılan takımlar arasına yazacakları bu kritik maçta da tecrübelerini konuşturacaklarını ve kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Andorra – Valencia İddaa Tahmini 28.02.21

İspanya Liga Endesa 24. hafta mücadelesinde Andorra Pazar saat 14:30’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa misafir …