Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Bahçeşehir Koleji – Adatıp Sakarya BŞB İddaaa Tahmini 02.03.19

Bahçeşehir Koleji – Adatıp Sakarya BŞB İddaaa Tahmini 02.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi saat 13:00’da Adatıp Sakarya BŞB ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 16.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 15.5 olarak açıklamış.

Bahçeşehir Koleji 17 maçın ardından topladığı 9 galibiyetle kendisine 6.sırada yer buldu ve ilk sezonunda play-off potasının önemli adaylarından biri olacaklarını gösterdiler şimdiye kadar. Özellikle iç sahada çok etkili performanslar sergilediler ve 10 maçtan 8 galibiyet çıkardılar ki bu alanda da ligin en iyi takımlarından biri konumundalar. Kupa ve milli takım arasından önce Darüşşafaka’yı 7 sayı farkla rahat geçmişlerdi Ayhan Şahenk’de.

Sakarya ise koç Bulkaz yönetiminde adeta can çekişiyor diyebiliriz. Verilen arada da herhangi bir transfer hamlesi, takviye yapamadılar ve mevcut kadroları ile ligde kalmaları oldukça zor görünüyor. Zaten deplasman karneleri de oldukça kötü, 9 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler şimdiye kadar. Aradan hemen önceki 2 deplasman maçlarında da sırasıyla Türk Telekom’dan 23 ve Gaziantep’ten 25 sayı fark yemişlerdi.

Bahçeşehir cephesinde her ne kadar Colom’da bir düşüş olsa da Harris ve zaman zaman Rautins’in etkili performanslarıyla yine de evlerinde çok tehlikeli ve etkili bir takım konumundalar. Sakarya’nın da ddeplasmanlarda ne kadar zorlandığını ve kadro kalitesi olarak lig standartlarının ne kadar gerisinde kaldıklarını düşününce bu maçta ev sahibine direnebileceklerini söylemek pek mantıklı değil. Bahçeşehir’in handikapı aşarak rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-15.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …