Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş İddaa Tahmini 12.12.20

Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş İddaa Tahmini 12.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 12. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi saat 13:00’da Beşiktaş ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Bahçeşehir’de işler yolunda gitmiyor ve kötü performansın faturası da beklendiği gibi koç Aktaş’a kesildi. Takımın başında vakaleten yardımcı koç Erhan Ernak yer alıyor. Onunla beraber çıktıkları son maçta ise iddiaları kalmamış olmasına rağmen deplasmanda Partizan’a direnmişler ve 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Ligde ise 4 maçtır kaybediyorlar, kazanmayı unuttuklarını söyleyebiliriz. Son olarak Ormanspor’a deplasmanda 12 sayı farkla kaybederek ne kadar kötü durumda olduklarını göstermişlerdi.

Beşiktaş cephesinde koç değişikliği sonrası Kandemir yönetiminde işler yolunda gidiyor. Son 3 maçlarını kazandılar, Tofaş’ı 9, Daçka’yı 4 ve Telekom’u tam 34 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Şimdiye kadar elde ettikleri 4 galibiyeti de son 5 maçlarından çıkardılar. Blackmon, Alperen, Egehan takımın formda isimleri. Ayrıca Ercan da iyileşti ve takımla çalışmaya başladı, bu maçta koç Kandemir görev verirse bu maçta forma giyebilecek. 

Bahçeşehir’in elinde Jones, Evans, Robinson, Green gibi önemli silahlar var. Üst üste aldıkları mağlubiyetlerin ardından artık reaksiyon göstermeleri gerekiyor. Partizan maçında da aslında iyi görüntüler verdiler. Bu maçta da reaksiyon gösterip kazanmaları sürpriz olmaz. Ama Beşiktaş’ın ne kadar enerjik ve dinamik bir takım olduğunu, son haftalarda da ne kadar formda olduklarını biliyoruz. Üst üste kazandıkları 3 maçın moraliyle de beraber bu maçta dirençli bir oyun sergileyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …