Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – CSM Oradea İddaa Tahmini 30.10.19

Bahçeşehir Koleji – CSM Oradea İddaa Tahmini 30.10.19

FIBA Europe Cup 2.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Çarşamba saat 17:00’da CSM Oradea ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Bahçeşehir Koleji evinde oynadığı maçlarda vitesi yükselten ve yüksek tempoda bol skor bulan bir takım. Zaten savunma konusunda yumuşak bir takım olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Evlerindeki 2 lig maçında Afyon’a 82-87 ve son olarak geçtiğimiz haftasonu da Tofaş’a 85-92 ile kaybetmişlerdi. Armand’ın kendine gelmesi ve Golden’ın üretkenliği kısalardan katkı alırken pota altında ise yanlız kalsa da Johnson’ın skorer oyunundan faydalanıyorlar.

Oradea ilk maçında Sibiu karşısında zorlansa da uzatma sonunda 92-86 kazanmayı bilmişti kendi sahalarında. Sonrasında ligde ise ezeli rakipleri Cluj Napoca karşısında direnseler de 89-82’lik skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Kris, Watson ve Broussard takımın öne çıkan isimleri. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve savunmada da pek mesai harcamadıklarını görüyoruz, potalarını koruma konusunda sorunları var.

Bahçeşehir son maçta kendi sahasında güçlü rakibi Tofaş’a karşı Armand liderliğinde geriden gelerek iyi direnmiş ve bunu yaparken hücumdaki verimlilikleri ön plana çıkmıştı. Ama savunmada sorun yaşadıkları da bir gerçek. Karşılarında da tempoyu seven ve bol skor üreten ama kendileri gibi savunmada yumuşak bir takım olacak. Dolayısıyla bu maçta yüksek tempo ve bol skor beklemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (157.5) – 1.70
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (157.5) – 1.84
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …