Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – İstanbul BBSK İddaa Tahmini 13.01.19

Bahçeşehir Koleji – İstanbul BBSK İddaa Tahmini 13.01.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 15.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar saat 15:15’de İstanbul BBSK ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Bahçeşehir Koleji 13 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve averajla 10.sırada yer alıyor. Şuanki hedefleri 8.sırada yer alıp Şubat ayında oynanacak Türkiye Kupası biletini kapabilmek. Ancak bunun için sadece kazanmaları yetmiyor. Daçka ile aralarında 19 averajlık bir fark var. Bunu kapatabilmek adına çok farklı kazanmaları gerekiyor ki Daçka kazansa bile aradaki averaj farkını kapatma şansları olsun. Bu sezon iç sahada en başarılı takım konumundalar, 8 maçtan altısını kazandılar.

İstanbul BBSK ise düşme adaylarından biri konumunda. Zaten kötü basketbol oynuyorlardı. Bir de üstüne takımın en önemli silahlarından Kulig ile de oyuncunun özel sebeplerinden dolayı yolları ayırmak zorunda kaldılar. Bu maç öncesi de bir takviye yapma şansları olmadı. O varken de oynadıkları son deplasman maçında Gaziantep’e 11 sayı farkla yenilmişlerdi zaten.

Bahçeşehir Koleji’nin hedefi Şubat ayındaki Türkiye Kupası’nda yer alabilmek. Bunun için sadece kazanmaları yetmiyor. Daçka ile aralarındaki 19 averajlık farkı da kapatmaları lazım. Bu nedenle zayıf rakipleri İBB’yi olabildiğince farklı yenip Daçka’nın da kaybetmesini ya da çok az bir farkla kazanmasını bekleyecekler. Son olarak Kulig’i de kaybeden İBB’nin ligde en iyi iç saha performansına sahip takımlardan biri olan Bahçeşehir’e direnip handikapta kalabileceğini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.64
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …