Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 01.09.23

Bahçeşehir Koleji – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 01.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da oynanacak mücadelede Bahçeşehir Koleji Cuma günü saat 19:15’de Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Sekizkök yönetiminde yeniden yapılanmaya giden Bahçeşehir, buradaki ilk maçında Mike James liderliğindeki güçlü Monaco karşısında varlık gösterememişti. Özellikle savunmada hazır olmadığı görünen temsilcimiz 78-94 gibi farklı bir skorla yenildi. O ilk maçta Boutsiele 17 sayı, 3 ribaund, Muhammed 10 sayı, 4 asist ve Cavanaugh 14 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Kuban ise koç Sekulich Slovenya’nın başında Dünya Kupası’nda yer aldığı için yardımcı koçların yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor. Buradaki ilk maçlarında da diğer temsilcimiz Bodrumspor karşısında zorlanmışlar ama 82-84 ile kazanmayı bilmişlerdi. Ellerinde Barford, Purcell, Okaro White ve Chris Horton gibi önemli isimlerle yola devam ederken yakından tanıdığımız bir isim Jordan Morgan’ı da kadrolarına eklediler.

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var elbette. Bahçeşehir’de Boutsiele ile Cavanaugh etkili olsa da Monaco karşısında kısalardan yeteri kadar katkı alamadılar. Bu maçta da Kuban karşısında işleri kolay olmayacak. İki takım da üretimde iyi görüntü verdiler ilk maçların ardından ve savunmada hazır olmadıklarını da gördük. Bu maçta da farklı bir senaryo görmeyeceğimizi, karşılıklı olarak 80 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (162.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …