Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 12.10.19

Bahçeşehir Koleji – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 12.10.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi 3.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi saat 13:00’da Meksa Yatırım Afyon Belediyespor ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı durumda limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Bahçeşehir bu sezon daha dengeli ve daha potansiyelli, oyunun iki alanında da katkı verecek oyunculardan kurulu yeni bir kadro oluşturdu. Ancak buna rağmen galibiyetle tanışamadı ilk 2 maçında. Önce evlerinde Beşiktaş’a 75-80 sonra da deplasmanda Galatasaray’a 76-85 ile kaybettiler. Hücumda aslında problemleri yok özellikle Golden, Hardy, Johnson üçlüsü ile skor üretiminde sorun yaşamıyorlar ama yüksek tempoda savunmayı halen oturtabilmiş değiller.

Afyon mali sebeplerden ötürü takımı geç kurdu belki ama geçen hafta evlerinde Telekom karşısında direnerek kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Davis ve Hrovath takıma yavaş yavaş ısınıyorlar ki son maçta da bayrağı Aldridge ve Crawford’dan alarak takımın skor yükünü çekmişlerdi. Özellikle Davis açık alanda ne kadar etkili bir silah olacağını net olarak göstermişti. Erdi de x-faktör olarak gayet iyi iş çıkardı.

Bahçeşehir henüz adaptasyon sürecini tamamlamamış bir ekip, özellikle savunmada problemeleri var. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve hücumda da 75-80 arası skoru rahat üretiyorlar ama potalarını korumada sorun var, 80 sayının altında yemediler. Bu maçta daha tecrübeli oyunculara sahip olmaları ve evlerinde oynamanın avantajıyla bir adım öndeler. Ancak Afyon’un da yüksek tempoda atarak onlara karşılık vereceğini ve bu nedenle de aynı zamanda bol skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (156.5) – 2.15
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 & ÜST (157.5) – 2.65
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …