Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Bahçeşehir Koleji – Venezia İddaa Tahmini 15.12.20

Bahçeşehir Koleji – Venezia İddaa Tahmini 15.12.20

7DAYS EuroCup 10. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Salı saat 19:00’da Venezia ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 158.5 olarak belirlemiş.

Bahçeşehir’de işler yolunda gitmiyor, koç Aktaş’ın gönderilmesinin ardından halen yola yardımcı koç Ernak ile devam ediyorlar ve oynadıkları basketbol da beklentilerin çok ama çok altında. İki kulvardaki 6 maçlarını da kaybettiler, galibiyete hasret konumundalar. Son 2 maçlarında ise Partizan’a 88-75 ve Beşiktaş’a 76-86 ile kaybetmişlerdi. Yüksek tempoda oynamaya devam ediyorlar ve Green, Evans, Jones üçlüsü ile üretimde sorun yaşamıyorlar ama savunmaları sıkıntılı, yumuşak.

İtalyan ekibinin de temsilcimiz gibi gruptan çıkma şansı kalmadı. Onlar da bu maça formalite icabı çıkacaklar ve eksiklerin de etkisiyle savunmaları iyice düşmüş durumda. Onlar da temsilcimiz gibi iki kulvardaki son 6 maçlarını üst üste kaybettiler. Geçen hafta da konuk ettikleri Badalona karşısında savunmada sorun yaşamışlar, 75-89’luk skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Watt ve Tonut’un eksikliği sıkıntı yaratırken, özellikle Watt’ın yokluğunda çember savunmasındaki eksileri daha da artıyor.

İki takım adına da formalite maçı olacak. Bu nedenle de savunmaların geri planda olacağını tahmin ediyorum. Taraf bahsi konusunda biraz riskli bir maça olacağını da düşünüyorum aynı zamanda. Ama iki takımında tempoyu son maçlardaki gibi yüksek tutacağını, Bahçeşehir’in Green, Venezia’nın Bramos gibi etkili silahlarla skor üretiminde sorun yaşamayacağını, yumuşak savunmaları karşılıklı olarak değerlendirip 80 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (157.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (158.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.04.21

İspanya Liga Endesa 30. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. …