Güncel
Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bakken Bears – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 02.02.22

Bakken Bears – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 02.02.22

FIBA Europe Cup 2. etap L grubu 5. maçında Bakken Bears Çarşamba saat 20:30’da temsilcimiz Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 172.5 olarak belirlemiş.

Bakken 3 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve ikinci sıra için iddialarını sürdürebilmeleri için bu son şansları, kaybetmeleri durumunda kalan 2 maça sadece formalite için çıkacaklar, üst tur şansları kalmayacak. Gruptaki son maçlarını 12 Ocak’ta yine bu sahada London Lions’a karşı oynamışlar ve 95-80 gibi net bir skorla kazanmışlardı. Sonrasında ligde oynadıkları 2 maçta da yine yüksek tempo ve bol skor hakimdi, sırasıyla 185 ve 175 sayı üretilmişti o maçlarda. Harris, Jukic, Diıuf, Evans, Ogungbemi-Jackson takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Temsilcimiz ise 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve ilk 2 sırayı büyük ölçüde garantiledi. Bu maçı kaybetseler bile 5. maçı kazanmaları durumunda yine tur biletini, çeyrek finali garantilemiş olacaklar. Hücum performansları gayet iyi durumda, gruptaki maçlarda ortalama 85 sayı ürettiklerini gördük. BSL’de oynadıkları son maçta da denk rakiplerinden Galatasaray karşısında çok iyi bir prova yapmışlar ve 94-88 ile kazanmışlardı. Yüksek tempoda oynanan ve rahat skor ürettikleri o maçta da olduğu gibi koç Ernak’ın en güvendiği isimler Dekker ve Smith olacak yine. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Temsilcimiz ilk maçta konuk ettiği Danimarka temsilcisini 90-76 ile geçerek de bunu göstermişti zaten. Ancak bu sefer deplasmanda olacaklar ve ilk 2 şansı için son kurşununu atacak Bakken’in öyle kolay lokma olmayacağını, kendi sahalarında kendi oyunlarını, yani hücuma dayalı yüksek tempo basketbolunu sahaya koyarak direneceklerini düşünüyorum. Bahçeşehir’in de bu oyuna Hall, Smith, Dekker üçlüsüyle rahatlıkla uyum sağlayacağını, bizlere yüksek tempoda, bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.53
Rexbet Oranı: ÜST (172.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye – Slovenya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Cuma günü saat 20:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine …