Anasayfa / Bakken Bears / Bakken Bears – London Lions İddaa Tahmini 12.01.22

Bakken Bears – London Lions İddaa Tahmini 12.01.22

FIBA Europe Cup ikinci etap L grubu 3. maçında Bakken Bears Çarşamba saat 20:30’da London Lions ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 91.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 93.5 olarak belirlemiş.

Danimarka şampiyonu artı buraları oynamaya alışmış bir takım. Yine hücum odaklı, yüksek tempo basketbolu ile mücadele ediyorlar. Gruptaki ilk 2 maçlarını da kaybettiler, önce içerde Avtodor’a son nefeste 95-96 ile sonra da deplasmanda Bahçeşehir’e 90-76 ile yenilmişlerdi. Dolayısıyla bu maçı çok ciddiye alıyorlar, ilk 2 şanslarını sürdürmek için kazanmak zorundalar. Taylor, Harris, Evans, Jukic ve Diouf liderliğinde kendi basketbollarını oynayacaklardır sahalarında.

İngiltere şampiyonu buralara kadar ilk kez geldi ve henüz hazır olmadığını da gösterdi. İlk 2 maçlarını kaybettiler ve büyük olasılıkla bu maçı da kaybederek artık ilk 2 şanslarını neredeyse sıfırlamış olacaklar. İlk 2 maçta önce temsilcimiz Bahçeşehir’e deplasmanda 107-82 sonra da yine deplasmanda Avtodor’a 84-81 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Her iki maçta da yüksek tempo öne çıkarken, savunmalarının da ne kadar yumuşak kaldığına şahit olmuştuk. 

Bakken, Avtodor ile Bahçeşehir’e ilk 2 maçta kaybetti ve ilk 2 şanslarını koruyabilmek adına kritik bir maça çıkıyorlar. İki rakiplerinin de rahat yendiği Lions’ı onların da olabildiğince fazla farkla yenmeleri gerekiyor olası averaj hesaplarını da düşünürsek. Evlerinde zaten tempolu oynayan bir takımlar ve rakibin zayıf savunması artı farklı kaznamaları gerektiğini düşündüğümüzde bu maçta tam olarak gaza basacaklardır. Taylor, Harris, Evans, Diouf gibi silahların liderliğinde kazanırken 90 baremini de geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.57
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (93.5) – 2.00
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Szombathely – Tenerife İddaa Tahmini 25.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 turu L grubu ilk maçında Szombathely Salı saat 20:00’da Tenerife …