Anasayfa / Bali / Bali United – West Bandits İddaa Tahmini 29.05.24

Bali United – West Bandits İddaa Tahmini 29.05.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Bali United Çarşamba günü saat 13:00’da West Bandits ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Bali son 4 maçını üst üste kazanarak bu sayede11 galibiyete ulaştı ve kendisine 4. sırada yer buldu. Evlerindeki performanslarına bakınca da işlerin yolunda gittiğini görebiliyoruz, son 3 maçlarını üst üste kazandılar. Burada taraftarları karşısında oynadıkları son mçta, 19 Mayıs’da konuk ettikleri Rajawali’yi 93-76’lık skorla ezip geçmişlerdi. Green, Cannefax, Batte takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Bandits ise ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip ikinci takımı, 16 maçtan 15 tanesini kazanmayı başardılar ve zirvedeki Dewa’yı 2 maç eksikleri ile takiplerini sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçı kazanırken 2 maçta zorlandıklarını görmüştük. Satria Muda’yı 3 sayı ve Surabaya’yı ise 8 sayı farkla geçebilmişlerdi. Barkley, Johns, Gettys takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım bu sezon ilk olarak 4 Mayıs’da karşılaşmışlar, ev sahibi konumundaki Bandits rakibini 88-79 gibi net bir skorla yenmeyi başarmıştı. Şimdi deplasmanda olacaklar ve bu kez Bali’nin kolay lokma olmayacağını göstermesini bekliyorum. Green, Cannefax, Batte üçlüsünün liderliğinde kazanamasalar bile direnerek en azından handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.60
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …