Anasayfa / Bali / Bali Utd – Pacific Caesar İddaa Tahmini 10.06.23

Bali Utd – Pacific Caesar İddaa Tahmini 10.06.23

Endonezya Ligi mücadelesinde Bali Utd Cumartesi günü saat 12:30’da Pacific Caesar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişler.

Bali son 2 maçını üst üste kazandı ve ritmini yeniden bulmaya başladı. Bu sayede de 11 galibiyete ulaşara kendilerine 8. sırada yer buldular. Evlerinde de bu toparlanma sekansına yeni birdiler, 8 Haziran’da burada oynadıkları son maçta RANS’ı 12 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Bowie 23 sayı, 7 ribaund, 4 asist, Lowhorn 17 sayı, 9 ribaund ve Ardiansyah 13 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Pacific ise ligin zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve toplamda sadece 4 galibiyette kaldılar, son sırayı Satya ile paylaşıyorlar puan tablosunda! Deplasman karneleri de hiç iç açıcı değil tahmin edeceğiniz üzere. Son 5 maçlarının tamamını kaybettiler evden uzakta ve son 2 maçta Muda’dan tam 33 sayı, Pelita’dan ise 25 sayı fark yemişlerdi. Sadece 62 sayıda kaldıkları 8 Haziran’daki o son sınavda Williams 23 sayı, 14 ribaund ile tek başına ayakta kalmıştı.

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir kalite ve seviye farkı var, farklı kulvarlarda yer alan iki takım var karşımızda. Bali play-off kovalarken, Pacific ise son sıralardan kurtulmaya çalışıyor. Bali’nin evinde oynamanın avantajıyla birçok rakibinin çift haneli farklarla rahat yendiği Pacific karşısında sürprize izin vermeyeceğini, handikapı geçerek yani minimum 15 sayı farkla kazanarak yollarına devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …