Anasayfa / Bali / Bali Utd – Pelita Jaya İddaa Tahmini 30.06.24

Bali Utd – Pelita Jaya İddaa Tahmini 30.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Bali Utd Pazar günü saat 14:00’da Pelita Jaya ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bali son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 5 maçtan 4 tanesini kaybederek geldiler buraya. Bu nedenle de 12 galibiyette kadılar ve play-off potasındaki yerlerinde Medan’ın onlara yetişmesine neden oldular. Bununla beraber bu 5 maçlık sekanstaki tam 4 maçta 167 baremi aşılmıştı, o kalan maçta da 166 sayı çıkmıştı zaten… Son maçlarında burada konuk ettikleri güçlü Dewa’ya özellikle savunmada direnememişler ve 79-93 ile farklı kaybetmişlerdi.

Pelita ise üst üste 2 maçını kaybedip bir düşüş yaşadıktan sonra 2 gün önce deplasmanda olmasına rağmen Pacific’i etkili bir hücum performansı eşliğinde 65-98’lik skorla farklı geçmiş, kötü gidişata hızlıca dur demişti. Bu maçtan bir önceki deplasman maçında da Asya Şampiyonlar Ligi sahnesinde Egis’e karşı yine 98 sayı ürettiklerini hatırlatalım. Chapman, Dickey ve Dhyaksa takımın öne çıkan silahları konumundalar.

İki takım arasında bir siklet farkı olsa da Pelita’nın da son dönemde çok formda olmadığı aşikar. Bu nedenle de açılan yüksek handikap baremlerini riskli buluyorum. Diğer yandan Bali’nin savunması yumuşak olsa da son maçlarda atarak direnmeye çalıştıklarını gördük. Pelita’nın yine tempoyu forse edip etkili bir hücum performansı sergileyeceğini, Bali’nin de savunmada olmasa da en azından atarak ayakta kalmaya çalışacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (167.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …