Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bamberg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.11.23

Bamberg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.11.23

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Bamberg Pazar günü saat 17:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamışlar.

Bamberg son dönemde toparlanmaya başladı, son 3 maçlarından 2 galibiyet çıkardılar. Bu sekanstaki 3 maçtaki ortak nokta ise yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu, sırasıyla 180, 175 ve 199 sayı izletmişlerdi bize. Evlerindeki son maçta güçlü rakipleri Oldenburg’a zaman zaman direnseler de sonunu getirememişler ve 83-92 ile kaybetmişlerdi. Copeland, Woodbury, Nelson, Gray takımın öne çıkan silahları. 

Ludwigsburg da rakibi gibi son dönemde gayet formda, son 2 maçlarını üst üste kazanarak 5. maçta 3. galibiyetlerine ulaştılar. Bu süreçte de etkili hücum performansları ile dikkat çektiler. Son 3 lig maçlarından ikisinde bu paralelde 177 ve 173 sayı üretilmişti. Deplasmandaki son maçlarında ise hücumda patlama yaşayarak şampiyon Ulm’u 70-99 ile ezip geçmişlerdi adeta. Graves, Lewis, Melson, Buie ve tecrübeli forvet Bartolo takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında bir dennklik var diyebiliriz. İki ekip de tempoyu ve açık saha basketbolunu seviyor, son dönemde de verimli hücum ediyorlar ama savunmaları da bir o kadar yumuşak kalıyor… Bu maçta da savunma anlamında birbirlerine sorun çıkarmayacaklarını, bir tarafta Copeland, Woodbury, Gray diğer tarafta Graves, Melson, Buie, Graves gibi silahlar varken karşılıklı olarak 85 sayıları geçmelerinin şaşırtıcı olmaycağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (173.5) – 1.51
Hovarda Oranı: ÜST (173.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Bursaspor İnfo Yatırım – Breogan İddaa Tahmini 06.12.23

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. maçında temsilcimiz Bursaspor İnfo Yatırım Çarşamba günü saat 20:00’da …