Anasayfa / FC Barcelona / Barcelona Lassa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.06.19

Barcelona Lassa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.06.19

İspanya Liga Endesa final serisi 3.maçında Barcelona Lassa Çarşamba saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.68 olarak açıklamış.

Barça ilk maçta tam 20 sayı farkla darma dağın olduğu WiZink Center’a ikinci maçta çok farklı ve motive döndü. Heurtel liderliğinde maça iyi başladılar ki ilk yarıdaki etkili savunmaları da çok değerliydi, sadece 11 sayıda tuttular güçlü rakiplerini. Ancak ikinci yarı ile beraber savunmada biraz geri düştüler, yoruldular belki de. Hücumda da Heurtel’in yanına bir alternatif bulamamaları maç sonunda onları zorladı.

Real Madrid kötü başladığı maçta ikinci yarıda Llull ve Carroll yönetiminde önemli bir geri dönüş yaptı. İstedikleri tempoya çıkınca ritmlerini de buldular ve bu sayede rakiplerini önce yakaladılar sonra da son topta Carroll’ın üçlüğü ile galibiyete uzandılar. İlk maçı farklı kazanmanın ardından bu maçı da geriden gelerek kazanmaları onları mental olarak seride ayakta tuttuğu gibi ev sahibi avantajlarını da korumalarını sağladı.

Barça ikinci maçta gösterdiği dirence rağmen Carroll’un son şutuyla yıkılmıştı ve artık evlerinde hata yapma lüksleri yok, bu maçı kaybetmeleri durumunda seri bitecek. Bunun için de son maçtaki iyi oyunlarının özgüveni ile taraftarlarını arkalarına alarak bu maçta net bir reaksiyon göstermelerini bekliyorum. Elbette Real gibi güçlü bir rakibi yenmeleri kolay olmayacak ama bu maçın serinin gidişatı açısından ne kadar önemli olduğunu bilen tecrübeli Barça oyuncularının ağırlıklarını koyarak takımlarını galibiyete götüreceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.68
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …