Anasayfa / FC Barcelona / Barcelona Lassa – Real Madrid İddaa Tahmini 21.06.19

Barcelona Lassa – Real Madrid İddaa Tahmini 21.06.19

İspanya Liga Endesa final serisi 4.maçında Barcelona Lassa Cuma saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.65 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.76 olarak açıklamış.

Barcelona Lassa ilk maçı WiZink Center’da farklı kaybettikten sonra serideki son 2 maçta bambaşka bir hikaye yazdı. Son maçta da geriden gelerek evlerinde pes etmediler son topta bu kez kazanan taraf olarak seriye 2-1 ile tutundular. Şimdi bir kez daha evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacak koç Pesic’in öğrenciler. Bir kez daha Heurtel’e güvenecekler ve bu kez de uzunlardan destek almaları şart olacak güçlü Real karşısında ayakta kalabilmeleri için.

Real Madrid kendi sahasında seriyi 2-0’a getirdikten sonra Palau Blaugrana’daki ilk maç olan 3.maça da iyi başlamış ve ezeli rakibini süpürmeye epey yaklaşmıştı ama Barça’nın geri dönüşüne engel olamadılar ve ikinci maçta son topta kazandıkları gibi bu kez son topta kaybeden taraf oldular. Halen önemli bir avantaja sahipler çünkü bu maçı kaybetseler de şampiyonu belirleyecek 6. ve son maç WiZink Center’da kendi evlerinde oynanacak. Bir kez daha Campazzo liderliğinde deplasmanda Barça’yı zorlayacaklardır.

El Clasico’nun adına yakışır iki maç izledik serinin son bölümünde. Şimdi Barça kendi sahasında, Palau Blaugrana’da bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacak. Bu kritik maçta Heurtel dışında mutlaka uzunların ve Kuric’in de devrede olması gerekiyor güçlü Real’i bir kez daha yenip seriyi 6.maça uzatabilmek için. Son maçı kazanmanın da özgüveni ve morali ile Barça bunu yapabilecek kalitede ve tecrübede bir kadroya sahip. Real yine onları çok zorlayacaktır ama evlerinde bu maçta da hata yapmayarak pes etmeyeceklerini, kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.65
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.76
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …