Güncel
Anasayfa / Baskonia / Baskonia – Zaragoza İddaa Tahmini 30.03.24

Baskonia – Zaragoza İddaa Tahmini 30.03.24

İspanya Liga Endesa 27. hafta mücadelesinde Baskonia Cumartesi günü saat 22:45’de Zaragoza ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar.

Koç Ivanovic’in öğrencileri son dönemde Euroleague’de istedikleri sonuçları alamadılar. Ligde ise son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 14 galibiyetle 10. sırada yer buldular, hedefledikleri play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki son 2 lig maçlarına baktığımızda ise galibiyetler dışındaki ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 199 ve 192 sayı üretilmişti. 

Zaragoza ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, bıuraya gelene kadar 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Buna rağman 10 galibiyetleri var ve düşme potasından 3 adım uzakta kalarak ana hedeflerini şuan için gerçekleştirmiş durumdalar. Evden uzaktaki son 3 lig maçlarına baktığımızda ikisinde bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 177 sayı ve 196 sayı üretilmişti o maçlarda. Savunmaları sıkıntılı olsa da Mark Smith, Bell-Haynes, Kravic, McFadden, Yusta, Delany, Watt gibi etkili silahlara sahip olduklarını belirtelim.

Elbette Baskonia kağıt üstünde maçın favorisi ancak hafta içi evlerinde olmalarına rağmen zor bir mücadelenin ardından Efes’e farklı yenildiler, hem fiziksel hem de mental olarak yıpranmış durumdalar. Bu nedenle de handikaplı galibiyetleri pek güven vermiyor. Diğer yandan Zaragoza da onlar gibi tempoyu seven, McFadden, Bell-Haynes, Smith gibi etkili kısalara sahip olan bir takım. Bu nedenle de öncelikli tercihim takımların hücum potansiyellerine güvenerek üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …