Anasayfa / Bay Hawks / Bay Hawks – Otago Nuggets İddaa Tahmini 12.06.21

Bay Hawks – Otago Nuggets İddaa Tahmini 12.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Cumartesi saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hawks 9 maçın ardından 6 tanesini kazandı ve kendilerine 3. sırada yer buldular, ligin kalbur üstü takımlarından biri konumundalar. Evlerinde ise şimdiye kadar oynadıkları 4 maçta da hata yapmadılar, rakiplerine ortalama 8 sayı farkla üstünlük kurduklarını gördük. Ancak son 2 iç saha maçlarında zorlandıklarını görmüştük, Giants’ı son nefeste 2 sayı ile ve Huskies’i ise 5 sayı farkla geçebilmişlerdi 6 Haziran’daki maçta. 

Nuggets ise 10 maçtan 6 tanesini kazandı ve onlar da kendilerine 4. sırada yer buldular, yani onlar da ligin öne çıkan çıkan takımları arasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de gayet iyi, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve toplamda 5 deplasman maçından da 4 tanesini kazandıklarını biliyoruz. Evden uzakta yakaladıkları bu seride Bulls’u 21, Huskies’i 2 ve Rams’i 13 sayı farkla rahat eçtiklerini görmüştük ki bu 10 Haziran’da oynadıkları son maçtı aynı zamanda. 

İki takım arasında puan tablosunun da desteklediği üzere net farklar olmadığını biliyoruz. Son haftalarda sergiledikleri performansla da bunu gösterdiler. Özellikle Nuggets deplasmanda etkili olan bir takım ve bu maçta da kolay pes etmeyeceklerini son maçta 18 sayı, 18 ribaund, 10 asist ile nefis bir triple-double yapan Timmins ve skorer Ross liderliğinde savaşacaklarını, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. Ayrıca alternatif olarak da Nuggets için açılan baremden üst seçeneği değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2(+6.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …