Güncel
Anasayfa / Bay Hawks / Bay Hawks – Southland Sharks İddaa Tahmini 29.06.19

Bay Hawks – Southland Sharks İddaa Tahmini 29.06.19

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Bay Hawks Cumartesi saat 10:00’da Southlanda Sharks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 197.5 olarak açıklamışlar.

Hawks 14 maçın ardından elde ettiği 11 galibiyetle 3.sırada yer alıyor ligin yüksek skor potansiyeline sahip takımlarından biri. Son 3 maçlarından ikisinde de bu özellikleri, müthiş bir tempoda oynadıkları maçlarda 106 ve 98 sayı üretmişlerdi. Bowman ve Singler çok formdalar, neredeyse maç başı toplamda 50 sayılık katkı veriyorlar.

Southland ise 15 maçın ardından 10 galibiyetle hemen rakibinin arkasında 4.sırada yer alıyor. Onlar da ligin etkili hücum takımlarından biri ve neredeyse her maçları NBA temposunda geçiyor. Son 2 maçlarında sırasıyla 118 ve 122 sayı göndermişlerdi rakip potalara, oldukça formdalar. Blanchfield çok formda, takımın skor yükünü çekiyor.

Denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz bu maçta. İki takım da son haftalarda oldukça formda ve yüksek skor potansiyelleri ile dikkat çekiyorlar. Bu maçta da birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceklerini ve karşılıklı olarak 100 sayı zorlayacaklarını, hatta geçebileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (197.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (197.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …