Anasayfa / Bay Hawks / Bay Hawks – Taranaki İddaa Tahmini 26.06.24

Bay Hawks – Taranaki İddaa Tahmini 26.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Çarşamba günü saat 10:30’da Taranaki ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hawks son 3 maçını üst üste kaybetmiş formsuz bir ekip ki bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar 16 maçın ardından, kendilerine ancak 8. sırada yer bulabildiler 11 takımlı ligde… Evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük. Sırasıyla Franklin’den 22 sayı, Nelson’dan 27 sayı ve Wellington’dan ise 26 sayı fark yemişlerdi… 

Taranaki ise rakibinin aksine son dönemde formda, üst üste 3 maçlarını kazandılar ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu görebiliyoruz. Sırasıyla Otago’yu 13 sayı, Southland’i 33 sayı ve son olarak Franklin’i ise beklenenden fazla zorlansalar da 4 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. 100 sayı attıkları o maçta Minnie 30 sayı, 4 ribaund ile yıldızlaşmış, Davison 21 sayı, 5 ribaund, 7 asist ve Cameron 15 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile ona destek olmuştu. 

İki takım arasında hem siklet anlamında hem de son dönemde form grafiği anlamında ciddi farklar var. Taranaki rakibinden her alanda üstün bir takım ve deplasmanda olmasına rağmen favori konumunda. Ev sahibi ekibin son dönemde kendim sahasında bile rakiplerden çift haneli farklar yediğini düşündüğümüzde bu maçta da formda Taranaki karşısında şansı olmadığını ve handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …