Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Giessen İddaa Tahmini 09.02.20

Bayern Munich – Giessen İddaa Tahmini 09.02.20

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Bayern Munich Pazar saat 17:00’da Giessen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 12.5 handikap belirlemiş.

Bayern Euroleague’deki kötü performansının ardından BBL’de halen 16 galibiyet ve 1 galibiyetle en yakın rakibi Ludwigsburg’un 2 maç önünd liderlik koltuğunda oturuyor tek başına. Evlerindeki 9 maçta da henüz bileklerini bükebilen çıkmadı. Bu maçlarda rakiplerine ortalama 15 sayı farkla üstünlük kurdular. Son 2 iç saha maçlarında Bonn’u 8 ve Wurzburg’u 11 sayı farkla geçmişlerdi.

Giessen ise ligin vasat takımlarından biri, sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve play-off potasından 4 maç uzakta kaldılar. Sezonun kalanını neredeys formalite icabı ve tabi düşme hattından uzak kalabilmek için oynayacaklar. Deplasman karneleri de oldukça kötü haliyle, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Evden uzaktaki maçlarda rakipleri onlara ortalama 12.5 sayı farkla üstünlük kurdular. Diğer taraftan son 2 deplasman maçlarında ise bu ortalamanın üstünde farklar yediler, hem Bayreuth hem de Frankfurt’a 16 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Bayern her ne kadar Euroleague’de istediği gibi bir sezon geçiremiyor olsa da BBL sahnesinin yıldızı konumunda. Özellikle evlerinde çok rahatlar ve rakipleri genelde çift haneli skorlarla geçip namağlup ünvanlarını korudular şimdiye kadar. Bu maçta da vasat rakipleri Giessen karşısında hata yapmayacaklarını ve kadro kalitelerini parkeye yansıtarak handikapı geçip kazanacaklardır.

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …