Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Bayern Munich – Olimpia Milano İddaa Tahmini 03.10.19

Bayern Munich – Olimpia Milano İddaa Tahmini 03.10.19

Turkish Airlines Euroleague açılış haftasında Bayern Munich Perşembe saat 21:30’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.70 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.92 olarak açıklamış.

Bayern Munich yaz döneminde hem önemli kayıplar yaşadı hem de önemli hamleler yaptı. Williams, Booker ve Jovic’i kaybederken Monroe, Huestis, Lessort, Zipser, Nelson ve Bray gibi önemli takviyeler yaptılar. Ancak Bray ve Huestis sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecekler bir süre daha. Gidenler ve takviyeler dışında kadrolarının bir çok değerli ismini de tuttuklarını hatırlatayım; Djedovic, Lucic, Lo, Koponen ve Barthel yine koç Radonjic’in en başta güvendiği isimler olacaklar.

Milano ise koç Messina’yı göreve getirerek iyi ve dengeli bir kadro kurdu. Dümene Rodriguez’i geçirerek Aaron White, Roll, Mack gibi hem tecrübeli hem de değerli isimleri eklediler. Nedovic, Brooks, Micov, Gudaitis, Tarczewski ise kadroda kalan önemli isimler oldular. Ancak Gudaitis, Nedovic ve Micov’dan bu maçta yararlanamayacaklar. Bununla beraber son lig maçında kendi sahalarında Brescia’ya 8 sayı farkla yenilerek tam anlamıyla soğuk bir duş aldılar.

Bayern Munich Djedovic, Lucic, Koponen, Lo ve Barthel gibi önemli isimleri kadroda tutarak istikrar artı adaptasyon konusunda rakiplerine nazaran bir adım öne geçti ki NBA patentli tecrübeli uzun Monroe da takıma hemen ısındı, uyum sağladı. Bu maçta da evlerinde ateşli taraftarları önünde moralsiz ve Nedovic artı Micov gibi önemli silahlardan yoksun Milano karşısında bir adım öndeler net olarak. Zaman zaman zorlansalar da Monroe’nun pota altındaki etkinliği ve tecrübeli isimleri ile Bayern’in evinde kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.70
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.92
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …