Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Braunschweig İddaa Tahmini 24.04.21

Bayreuth – Braunschweig İddaa Tahmini 24.04.21

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Bayreuth Cumartesi saat 21:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Bayreuth 29 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve düşme hattından yeteri kadar uzakta güvenli bölgede yer aldıkları gibi play-off yarışısında ise 4 maç uzaktalar ve kalan 5 maçta yetişmeleri pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle de onlar adına sezonun geri kalanının formalite şeklinde geçeceğini söylemek çok da yanlış olmaz. Evlerindeki son 3 maçta ise en azından hücumda çok etkili olduklarını gördük, sırasıyla 95, 88 ve 93 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Geçen hafta ise konuk ettikleri Ulm’a direnmelerine rağmen kaybederken 93 sayı üretmişlerdi. O maçta Bartley 25 sayı ile yıldızlaşmıştı. 

Braunschweig da rakibi gibi 11 galibiyete sahip ve onlar için de aynı şeyleri söyleyebiliriz, ne düşme ne de play-off potası ile pek alakaları yok. Bu sezon temel problemleri ise savunmada yaşadıkları yumuşaklıktı, ortalama 89 sayı gördüler potalarında. Son 3 maçlarında biraz toparlanmış olsalar da kazanırken bile rakipler onlara 83 ve 82 sayı göndermişler, lider Ludwigsburg karşısında da kendi sahalarında olmalarına rağmen tam 107 sayı yiyerek hezimete uğramışlardı. 

Ligin orta sıralarında yer alan ve düşme ya da play-off ile pek alakası kalmayan denk rakiplerin karşılaşmasını izleyeceğiz. Matematiksel olarak sezondan bir beklentilerinin kalmamış olmasıyla beraber bu maçta savunmaların genelde düşük seviyede olacağını, son maçlarda olduğu gibi bizlere tempolu, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. İlk seçenek olarak Bartley’nin liderliğinde hücumda iyi bir görüntü çizmeye başlayan Bayreuth’un yüksek skor potansiyeline yöneleceğim. Alternatif olarak ise toplam baremden üst seçeneği öneriyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

London Lions – Newcastle Eagles İddaa Tahmini 16.05.21

İngiltere Ligi‘nde tarafsız sahada Leicester’da oynanacak final maçında London Lions Pazar saat 19:30’da Newcastle Eagles …