Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.03.23

Bayreuth – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.03.23

Almanya easyCredit BBL 23. hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar günü saat 17:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişler. 

Bayreuth bu sezonun en zayıf halkası konumunda. 21 maçtan sadece 3 galibiyet alabildiler ve tahmin edeceğiniz üzere puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar. Evlerinde oynadıkları son 2 maçta da hiç varlık gösterememişler, Ulm’dan 16 ve Ludwigsburg’dan da 14 sayı fark yemişlerdi. Milli aranın ardından bu kez deplasmanda Ludwigsburg ile oynamışlar, 9 sayı farkla kaybetmişlerdi yine.

Bayern ise şuana kadar hayal kırıklığı yarattı hem Euroleague’de hem de burada BBL’de. Şuana kadar 15 galibiyet toplayabildiler ve liderlik yarışından 4 adım geride kalmış durumdalar. Hatta 2 maç eksikleri olan Bonn’dan tam 6 galibiyet gerideler! İlk 4 içindeki yerlerini kaybetme tehlikeleri de var, alttan gelen Oldenburg onları zorlayacaktır sezonun devamında. Evet Euroleague’de çift maç haftasından çıktılar ama ligde de işleri hafife alacak durumda değiller belirttiğim gibi, içerde dışarıda her galibiyete ihtiyaçları var.

Elbette Bayern çok daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip. Bayreuth ligin sonuncusu ve çift maç haftasından çıkmış Bayern’in kuşkusuz karşısında görmekten mutlu olacağı bir rakip. Olympiakos karşısında aldıkları kalp kırıcı moral bozucu farklı mağlubiyetin ardından burada zayıf rakipleri karşısında reaksiyon gösterme fırsatını değerlendireceklerini düşünüyorum. Milli aradan önce Ludwigsburg ve Ulm’dan da bu sahada çift haneli farklar yemiş Bayreuth’un güçlü rakibi karşısında direnemeyeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …