Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 20.11.21

Bayreuth – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 20.11.21

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Bayreuth Cumartesi saat 20:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışlar. 

Bayreuth 6 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırabildi ve şuana kadar beklentileri karşılayamadılar. Rakip potalara ortalama 79 sayı gönderirken potalarında ise maç başına 83 sayı görüyorlar. Son maçlarında ise bu ortalamaların oldukça üstüne çıkmışlar, deplasmanda ligin yeni ama dişli rakiplerinden Heidelberg’i 87-89’luk skorla yenmişlerdi. Haftaiçi son maçlarında ise Europe Cup sahnesinde London Lions’ı konuk etmişler ve yine yüksek skorlu bir mücadelenin ardından 97-78 ile kazanmayı bilmişlerdi. 

Mitteldeutscher ise 7 maçtan 3 tanesini kazanabildi ve şuana kadar düşme potasından uzak kalarak ana hedeflerini gerçekleştirdiler. Genelde maçları yüksek tempoda ve bol skorlu geçiyor. Ortalama 89 sayı üretirken potalarında ise maç başına 93 sayı gördüklerinin altını çizelim, özellikle savunmada çok yumuşak kalıyorlar. Son 3 maçlarında sırasıyla 181, 168 ve 164 sayı üretilmişti. Son olarak geçen hafta şampiyon Alba’ya konuk olmuşlar ve 92-72’lik skorla farklı kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Bayreuth üretimde sorun yaşamayan, son maçlarda tempoyu yükselmiş, hücum ritmini bulmuş bir takım. Thornton, Doreth, Anim, Sajus, Allen takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. Mitteldeutscher de tempoyu sürekli forse eden ama savunması yumuşak bir takım. Buna karşın hücumda Garbacz, Rebic, Coffey, Huskic, Morris gibi silahlarla sorun yaşamıyorlar. Tempoyu forse eden iki takımın mücadelesinde, savunmaların geri planda olacağını, bizlere yüksek skorlu, çekişmeli ve keyifli bir performans izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.52
Rexbet Oranı: ÜST (169.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pesaro – Varese İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 21:00’da Varese ile karşılaşacak. …