Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 29.02.20

Bayreuth – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 29.02.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Bayreuth Cumartesi saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 171.5 olarak belirlemiş.

Bayreuth son hafalarda toparlandı ve aldığı iyi sonuçlarla 9 galibiyete ulaşıp play-off potasını yakın takibe aldı. Evlerinde oynadıkları son 3 lig maçını kazanırken elbette hücum performansları öndeydi, bizlere yüksek tempolu bol skorlu maçlar izletmişler, ikisinde 214 ve 190 sayı izlemiştik. Alford, Robinson, Travis üçlüsü üretime devam ediyorlar.

Ulm ise milli ara öncesi üst üste kayıplar yaşarken ligin en skorer ismi Dragic’i Baskonia’ya kaptırmış olmalarına rağmen bizlere yine de yüksek skorlu maçlar izlettiler. Son 2 lig maçlarında sırasıyla 218 ve 201 sayı çıkmıştı. Onlar da rakipleri gibi 9 galibiyete sahipler ve onlar da play-off takipçileri arasında yer alıyorlar. Harvey ve Jerrett ikilisi Dragic’in yokluğunu kapatıp üretime devam ediyor olsa da savunmadaki yumuşaklık maç kazanmalarını epey zorlaştırıyor.

İki takım da ligin tempoyu seven, bol skor üreten takımları arasında yer alıyorlar. Ancak buna karşın savunmada fazla mesai harcamayı sevmiyorlar. Özellikle Ulm son haftalarda oyunun bu tarafını iyice boşlamış durumda. Bu maçta da denk rakipleri karşısında birden bire savunmada sertleşeceklerini düşünmüyorum. İki takım da tempo konusunda birbirlerini tetikleyip bizlere keyifli ve bol skorlu bir maç izletecekler düşüncesindeyim.

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (171.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …