Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Ulm İddaa Tahmini 04.11.18

Bayreuth – Ulm İddaa Tahmini 04.11.18

Almanya easy Credit BBL 6.hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar saat 17:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Bayreuth sezona istediği gibi başlayamadı, 4 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler ve geçtiğimiz sezon yakaladıkları performanstan uzaktalar. Ancak bu sezon iç sahada sadece bir tane maç yaptıklarını da unutmamak lazım. Bu maçta da Braunschweig’ı zorlansalar da 1 sayıyla geçebilmişlerdi. BBL ve Şampiyonlar Ligi’nde oynadıkları son 3 maçtan da galibiyet çıkaramadılar.

Ratiopharm Ulm cephesinde ise işler daha kötü durumda, 4 maçtan galibiyet çıkaramadılar ligde ve acilen bir galibiyete ihtiyaçları var. Ancak bu kötü performansa rağmen dirençli oynadıklarını söylememiz lazım. BBL’de tek deplasman maçına çıktılar ve onda da bu sezonun iddialı ekiplerinden Oldenburg’a karşı maçı uzatmaya götürmüşler sonrasında 4 sayı farkla yenilmişlerdi.

BBL’nin iki köklü ve başarılı takımının karşılaşması için aynı zamanda denk güçlerin kapışması da diyebiliriz. İki takım da sezona istediği gibi başlayamadı ama kadro kaliteleri birbirlerine yakın konumda. Özellikle Ulm’un dirençli basketbolu ile deplasmanda olsa bile direneceğini ve son topa kadar oyunun içinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.66
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …