Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Wurzburg İddaa Tahmini 13.10.19

Bayreuth – Wurzburg İddaa Tahmini 13.10.19

Almanya easyCredit BBL 3.hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar saat 19:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.65 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.77 olarak belirlemiş.

Bayreuth sezona kötü bir giriş yaptı, zaten eski güçlerinde değiller ve bu sezon onlar için pek kolay geçmeyecek gibi görünüyor. Önce evlerinde Bamberg’e 13 sayı farkla sonra da deplasmanda ligin vasat takımlarından Crailsheim’a 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Bryce Alford, James Woodard ve James Robinson takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da kalite olarak yeterli değiller.

Wurzburg ise sezonun ilk bölümünde kolay lokma olmayacağını, yine play-off yarışında yer alacağının sinyallerini verdi. Güçlü Oldenburg’a karşı deplasmanda iyi direndiler ama 8 sayı farkla kaybettiler. Sonrasında evlerinde ise ligin zayıf takımlarından Gottingen’i zorlanmadan 15 sayı farkla yendileri ve moral buldular. Jordan Hulls, Luke Fischer ve Cameron Wells gibi etkili silahlara sahipler.

Bayreuth bu sezon düşme hattında yer alırsa açıkçası şaşırmam. Ellerindeki kadro kalitesi ve oynadıkları basketbol seviyesi şuana kadar BBL’nin altında. Wurzburg ise yine play-off kovalayacak kalitede bir kadroya sahip ve disiplinli, haddini bilen bir basketbol oynuyorlar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen favori olduklarını düşünüyorum. Bayreuth da evinde artık kazanmak isteyecektir ve bu nedenle rakibini zorlar ama formda Wurzburg kazanmayı bilir.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.65
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.77
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …