Anasayfa / Antwerp Giants / BC Oostende – Antwerp İddaa Tahmini 31.05.24

BC Oostende – Antwerp İddaa Tahmini 31.05.24

BNXT Ligi final serisi 3. maçında BC Oostende Cuma günü saat 21:00’da Antwerp ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Oostende saha avantajı ile başladığı serinin ilk maçında evinde beklenenden fazla zorlanmıştı ama yihne de 4 sayı farkla kazanarak sürprize izin vermedi. İkinci maçta ise deplasmanda hiç varlık gösterememişler, beklenmedik şekilde kötü bir oyunun ardından tam 21 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Sadece 66 sayı üretebildikleri o maçta Ahmad 18 sayı ve Tass 13 sayı ile yegane çift haneli skor katkısı vereilen isimlerdi.

Antwerp seriye dezavantajlı başlayan taraftı, nitekim ilk maçı deplasmanda direnseler de 4 sayı farkla kaybettiler. Ama ikinci maçta, evlerinde oynamanın avantajını son derece iyi kullandılar ve rakiplerini 21 sayı farkla bozguna uğrattılar! Oyunun her iki alanında da dominant bir performans sergiledikleri ve 87 sayı ürettikleri son maçta Sueing 18 sayı, 7 ribaund, Bolton 16 sayı ve Jovanovic 15 sayı, 7 ribaund ile galibiyetin başmimarlarıydı.

Bana göre kağıt üstünde Oostende daha iyi bir kadroya sahip. Evet ilk 2 maçta bu kalite farkını ortaya koyamadılar ve hayal kırıklığı yarattılar ama tekrar evlerinde oynayacakları bu maçta 21 sayı yedikleri son maçın reaksiyonunu göstererek hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum. Bu kez Ahmad ve Tass’ın yanında normal sezonun MVP’si Jefferson artı tecrübeli isimler Salumu, Van Rossom, Gillet üçlüsünün de daha fazla devreye gireceklerini ve galibiyete uzanan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kolombiya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Cuma günü saat 03:00’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. …