Anasayfa / BC Samara / BC Samara – Zenit İddaa Tahmini 24.10.22

BC Samara – Zenit İddaa Tahmini 24.10.22

VTB Ligi mücadelesinde BC Samara Pazartesi günü saat 18:00’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Ligin yeni takımlarından Samara ilk 4 maçından 2 tanesini kazanabildi ve daha da önemlisi bu galibiyetlerin üst üste gelmesiydi. Özellikle savunma anlamında iyi durumda olduklarını söyleyebiliriz, ortalama 75 sayı görüyorlar potalarında sadece. Son 3 maçlarından ikisinde bizlere bu paralelde düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla 125 ve 150 sayı üretildi o maçlarda. Marcos Knight (18.5 sayı) ve James Ennis (16.5 sayı) takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Zenit her ne kadar Euroelague ihracından sonra bütçe ve dolayısıyla kadro kalitesi anlamında bir düşüç yaşamış olsa da koç Pascual’ı takımın başında tutarak sezona da iyi bir başlangıç yaptı, revize ettikleri kadroyla da zirve adayları arasında yer aldıklarını söylemek yanlış olmaz. Son 3 maçlarını da üst üste kazandılar zaten. Bu maçlardan ikisinde de bizlere ne kadar iyi bir savunma takımı olduklarını göstermişler ve sırasıyla 125 ile 150 sayı izletmişlerdi. Trey Thompkins (12.8 sayı) ve Volkhin (10.0 sayı) takımın öne çıkan skor opsiyonları oldular şuana kadar. 

İki takımın arasında elbette bir kalite ve seviye farkı var, Zenit deplasmanda da olsa maçın favorisi. Ancak handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine hem Zenit hem de Samara’nın savunmalarına güveneceğim ki son haftalarda hücumda da düşük tempoda oynadıklarını gördük çoğunlukla. Dolayısıyla bu maçta da birbirlerini savunma ile zorlayacaklarını, karşılıklı olarak 80 baremini göremeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.56
intobet Oranı: ALT (156.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Brescia İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup A grubu 7. hafta mücadelesinde Lietkabelis Çarşamba günü saat 20:00’da Brescia ile karşılaşacak. …