Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Beşiktaş Emlakjet – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 10.02.24

Beşiktaş Emlakjet – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 10.02.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Cumartesi günü saat 20:30’da Onvo Büyükçekmece ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler. 

Siyah beyazlılar son dönemde EuroCup’da üst üste kayıplar yaşadılar ve play-off biletini kapsalar da zorlu bir rakiple, geçen sezonun şampiyonu Granca ile eşleştiler ve üstelik eleme maçına deplasmanda çıkacaklar… Ligde ise işler yolunda gidiyor, 6 galibiyetlik güzel bir seri yakaladılar ve 15 galibiyete ulaşarak 3. sıradaki yerlerini sağlamlaştırdılar. Hatta artık zirveden sadece ama sadece 1 galibiyet uzaktalar! Evlerinde oynadıkları son 3 maçta da play-off kovalayan rakiplere karşı çift haneli farklarla net galibiyetler aldıklarını belirtelim, sırasıyla Telekom’u 11 sayı, Daçka’yı 16 sayı ve Bursaspor’u tam 29 sayı farkla geçmişlerdi.

Büyükçekmece ise formsuz ekiplerden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldılar. Artık düşme hattından sadece 1 galibiyet yukarıdalar… Evden uzaktaki son 3 maçlarına baktığımızda ise Petkim’e 4 sayı ve Bursaspor’a (geçen hafta) 13 sayı farkla kaybederken Telekom karşısında sürpriz yaparak 3 sayı ile kazandıklarını gördük. Reed ve Perez liderliğinde ayakta kalmaya çalışıyorlar. 

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Beşiktaş, üst üste 6 maçını kazanarak artık ligin zirve adaylarından biri konumuna geldi. EuroCup’da da bir ara var önlerinde, yani sadece bu maça konsantre çıkacaklar kafaları rahat bir şekilde. Büyükçekmece ise son dönemde formsuz ve böyle güçlü bir rakip karşısında, hem de deplasmanda pek şanslarının olacağını düşünmüyorum. Dirençlerinin erken kırılabileceğini ve çift haneli farklarla kaybedeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.60
Betroad Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …