Anasayfa / Beşiktaş Icrypex / Beşiktaş Icrypex – Darüşşafaka İddaa Tahmini 23.04.22

Beşiktaş Icrypex – Darüşşafaka İddaa Tahmini 23.04.22

ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta mücadelesinde Beşiktaş Icrypex Cumartesi saat 13:00’da Darüşşafaka ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 152.5 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Siyah beyazlılarda işler pek yolunda gitmiyor, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve 14 galibiyette kalarak play-off potasının dışına düştüler. 8. sıradan 1 galibiyet uzakta kalmış durumdalar. Bu maç dahil kalan 2 maçlarını kazansalar bile Tofaş ve Bursaspor hata yapmazlarsa play-off şansları kalmayacak. Dolayısıyla Daçka karşısında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar diyebiliriz. Jefferson’ın da ayrılmasıyla Ercan Osmani dahil 4 yabancıları kaldı. Ayrıca Furkan’ın da sakatlığı devam ediyor. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise üretimde sorun yaşadıklarını ama iyi savunma yaptıklarını gördük, sırasıyla 136 ve 140 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Daçka ise 28 maçtan 19 tanesini kazandı ve kendisine 3. sırada yer buldu. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da formda performanslarını sürdürdüler. 3. sıra için avantajlı konumda olsalar da alttan 18 galibiyetle onları takip eden Galatasaray ve Gaziantep onların önüne geçebilir ve bu durumda da ilk 4 yani play-off’daki ev sahibi avantajını kaybedebilirler. Bu nedenle de kalan 2 maçlarında hata yapmayarak yerlerini korumaları gerekecek. Son 4 maçlarından 3 tanesinde savunma odaklı oyunlarını sürdürdüler; sırasıyla 147, 141 ve 138 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son maçta konuk ettikleri Merkezefendi’den 62 sayı yemişlerdi sadece. 

Her iki takım adına farklı hedefler içeren önemli maçlardan biri. Beşiktaş için play-off yolunda tamam mı devam mı maçı olacakken Daçka için de sezonu ilk 4 sıra içinde bitirmeyi garantileme yolunda kritik bir maç olacak. Dolayısıyla stres ve mücadele seviyesi yüksek bir maç olacağını ama bunun tersine iki takımın da savunma sertliklerinin ve düşük tempolarının etkisiyle kısır bir maç olacağını düşünüyorum. Karşılıklı olarak 75 bareminin altında klamaları da beni şaşırtmayacaktır. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (152.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …