Anasayfa / Anadolu Efes / Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes İddaa Tahmini 07.10.19

Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes İddaa Tahmini 07.10.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi 2.hafta mücadelesinde Beşiktaş Sompo Sigorta Pazartesi saat 20:00’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 83.5 olarak belirlemiş.

Beşiktaş sezona Bahçeşehir deplasmanında 80-75 kazanarak başladı. Burak Can ve Birkan gibi yerli isimler çok formdalar. Ayrıca Theodore da ilk maçtan takıma adapte olmuş bir görüntü verdi. Haftaiçi de Oğuz’u kadrolarına kattılar, pota altında özellikle hücum konusunda takıma destek verecektir. Bahçeşehir maçında beklenenden daha tempolu ve verimli hücum ederek 80 sayılara ulaştılar. Bu sezon özellikle McKissic, Theodore, Gotcher üçlüsü olabildiğince tempoyu forse edeceklerini söyleyebiliriz.

Anadolu Efes Larkin ve Beaubois gibi iki önemli skor opsiyonundan yoksun olduğu son maçta Barça karşısında kötü oynamış ve 64-74 kaybetmişti Sinan Erdem’de. Ayrıca maç içerisinde Simon ve koç Ataman arasında bir sürtüşme yaşanmış sonrasında tekrar oyuna girmemişti. Maçtan sonra da koç Ataman tecrübeli oyuncunun ceza alacağını belirtmişti, bu maçta Larkin ve Beaubois ile beraber onun da oynamayacağını söyleyebiliriz. Micic, Peters, Tolga ve Dunston takımlarını taşımaya çalışacaklar Beşiktaş deplasmanında.

Beşiktaş Theodore ve McKissic liderliğinde bu sezon daha yüksek tempoda oynayan bir ekip görüntüsü verdi. Efes cephesinde Larkin, Simon ve Beaubois gibi önemli isimler olmasa da Micic, Anderson ve Peters gibi silahlarla yine de skor üretimi konusunda sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum. Favori olarak gördüğüm lacivert beyazlıların henüz savunma sistemi oturmamış Beşiktaş karşısında 85 sayıları bulmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (82.5) – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.61
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …