Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Beşiktaş’ta İşler Yolunda Değil

Beşiktaş’ta İşler Yolunda Değil

Geride bıraktığımız günlerde sizlere daha önce Kenan Sipahi‘nin Beşiktaş‘tan ayrılabileceğini iletmiştim ki milli oyuncunun elini kuvvetlendiren bir gelişme yaşandı.

Koç Sarıca ile bir türlü anlaşma zemini bulamayan ve halen yaprak kıpırdamayan Beşiktaş da şimdi de 3 yerli oyuncu ödemesini alamadıkları gerekçesiyle kulübe ihtarname çektiler. Bu isimler Kenan Sipahi, Samet Geyik ve Can Maxim Mutaf.

Eğer ödemeleri en geç Pazartesi akşamına yatırılmazsa, sözleşmelerini tek taraflı olarak feshetme hakları doğacak.

Kaynak: Basketfaul

 Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir