Anasayfa / Basketbol Haber / Beşiktaş’tan Sarıca’ya: Ya Milli Takım Ya Beşiktaş

Beşiktaş’tan Sarıca’ya: Ya Milli Takım Ya Beşiktaş

Beşiktaş’ta basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Cihat Kumuşoğlu, Beşiktaş Sompo Japan ve Ufuk Sarıca’nın takımdaki geleceği hakkında konuştu.

Kumuşoğlu, Ufuk Sarıca ile bir görüşme yaptıklarını belirtirken “Ufuk hocanın tek bir alanda çalışmasını istiyoruz. Ya bizi ya da milli takımı seçecek,” ifadelerini kullandı.

Sarıca’nın tercihini milli takımdan yana kullanması halinde atılacak adımlarla ilgili de konuşan Kumuşoğlu, “Ufuk hoca tercihini milli takımdan yana kullanırsa ayrılığın bir orta yolunu bulacağız,” dedi.

Kendimize Göre Bir B Planı Belirledik

Ufuk Sarıca’nın ayrılması halinde Beşiktaş’ın bir alternatifi olup olmadığıyla ilgili de konuşan Kumuşoğlu, şunları söyledi:

“Tabii ki kendimize göre bir B planı belirledik ama bunlardan bahsetmek hem Ufuk hocaya hem de gelmesi olası isimlere haksızlık olur.”

Takımdaki oyuncuların durumuna ve transfer çalışmalarına da değinen Kumuşoğlu, Anadolu Efes ile anlaşan Sertaç Şanlı dışında yerli oyuncuların takımda kaldığını belirtirken yabancı oyuncu transferi konusunda da Ufuk Sarıca’nın kalması durumunda kendisinin istediği oyuncuların alınacağını, kalmazsa da yeni gelecek hocanın tercihlerine göre transferin şekilleneceğini dile getirdi.

Kaynak: Eurohoops

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir