Anasayfa / Hazırlık Maçları / Bilbao – Liege İddaa Tahmini 09.09.23

Bilbao – Liege İddaa Tahmini 09.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Bilbao Cumartesi günü saat 21:00’da Liege ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bilbao, koç Ponsoranu ile yola devam ediyor ve tek kulvarda, Endesa’da yer alacaklar. Oradaki hedefleri alt sıralardan uzak kalarak play-off potasını zorlamak hatta bilet kapmak olacak. Geçen sezon da kadroda olan Adam Smith, Rabaseda, Denzel Andersson yine takımın önemli parçalarından biri olacaklar. Yeni transferlerden Pantzar, Tsalmpouris, Renfroe, Kullamae, Killeya-Jones, De Ridder, Hlinason takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Son hazırlık maçlarında da güçlü Real’i 85-81 ile devirdiklerini belirtelim.

Belçika ekibi ise Hagins, Lemaire, Noterman, Angel Rodriguez, AJ John ile yola devam ederken yeni ekledikleri isimler Buducnost’tan milli oyuncu Lecomte, çaylak Amerikalılar Anthony Cambo ile Rey Idowu, tecrübeli milli uzun Tumba takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Son hazırlık maçlarında denk rakiplerinden birisi olan Portekiz temsilcisi FC Porto’yu zor da olsa 85-88’lik skorla kazanmayı bilmişlerdi. 

İki takım arasında hem bir seviye hem de kalite farkı var ki Bilbao’nun elindeki kadronun tecrübe konusunda da net olarak Liege’ye ağır bastığını belirtmek gerekli. Son maçta Real Madrid’i yenmenin de moraliyle bu maçta ekstra motive olacaklarını tahmin ediyorum. Ellerinde Adam Smith, Pantzar, Renfroe, Kullamae gibi etkili kısalar ve onların liderliğinde oyunu kontrol ederek rakibin direncini geç olmadan kıracaklarını, çift haneli farkları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …