Anasayfa / Bitci Baskonia / Bitci Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 07.06.22

Bitci Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 07.06.22

İspanya Liga Endesa yarı final serisi 3. maçında Bitci Baskonia Salı günü saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Baskonia sezona kötü başlayan ama play-off’larda kendisine gelen ekiplerden biri. İlk turda da 3. sıradan gelen Valencia’yı 1-2 ile geçerek dikkatleri üstlerine çekmişlerdi. Ancak yarı final serisinde şuana kadar güçlü Real karşısında varlık gösteremediler. Deplasmandaki 2 maçta önce 10 sayı sonra da 12 sayı farkla kaybetmişlerdi ve şimdi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Koç Spahija’nın en güvendiği isimler yine Baldwin, Fontecchio, Peters üçlüsü olacak. 

Real Madrid ise normal sezonu 2. sırada bitirmişti ve Euroleague’de de final oynadı. Şimdiye kadar kupa elde edemediler belki ama en azından finallerde yer almaya devam ediyorlar. Burada yarı final serisinde de Baskonia karşısında evlerindeki ilk 2 maçta hata yapmadılar, artık final biletinden sadece 1 adım uzaktalar. Tavares ve Poirier’in pota altındaki etkinliği, Hanga, Randolph, Rudy gibi tecrübeli isimlerin artan performansıyla birleşince rakiplerin işi gerçekten zorlaşıyor. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse form grafiği anlamında net farklar var. Real her alanda rakibinden üstün ve serideki psikolojik üstünlüğü de ele geçirmiş durumda. Bu kadar fazla artı hanelerine yazılıyken tek canlarını sıkan konu koç Laso’nun kalp krizi geçirmesi oldu. Neyseki durumu iyi ama sezonun geri kalanında yardımcı koç Montero takımın başında olacak. Tecrübeli oyunculardan kurulu Real’in bundan fazla etkileneceğini düşünmüyorum ve hatta bu maçta daha fazla motive olup koç Laso için kazanıp seriyi süpüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …