Anasayfa / BK Levicki / BK Levicki – Komarno İddaa Tahmini 13.05.23

BK Levicki – Komarno İddaa Tahmini 13.05.23

Slovakya Ligi final serisi 3. maçında BK Levicki Cumartesi günü saat 19:00’da Komarno ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Levicki normal sezonu 3. sırada bitirdiği için seriye saha avantajı ile başlamıştı ama ilk 2 maçı kaybederek bu avantajı rakibe vermiş oldulaar. Artık evlerinde bir kez daha hata yapmak istemiyorlar. Son maçta deplasmanda direnseler de 87-81 ile kaybetmişlerdi. O maçta Knezevic 14 sayı, 4 asist, McCallum 13 sayı, 9 ribaund ve Bachan 12 sayı ile direnen, takımı ayakta tutan isimler olmuşlardı. Bu kritik maçta da en güvendikleri isimler olacaklar. 

Komarno ise seriye dezavantajlı başlamasına rağmen iki sürpriz galibiyet alarak avantajı eline geçirmişti. Son maçta evlerinde oynamanın avantajını başarılı şekilde kullanarak 87-81 ile kazanmayı başardılar. Hücumda etkili oldukları o maçta Gasic 22 sayı, 9 ribaund, Stuckey 19 sayı, 4 asist ve Gatling 17 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Ama işin savunma tarafında da zorlandıklarının altını çizelim. 

Seri bir takım 4 galibiyete ulaşınca bitecek ve Levicki 2-0 geride olan taraf! Dolayısıyla bu maçı kendi sahalarında kaybederlerse seride havlu atmış olacaklar. Taraftar desteğini de arkalarına alarak bu kez Knezevic, McCallum, Bachan liderliğinde reaksiyon göstereceklerini, son maçta olduğu gibi hücumda daha verimli oynayarak Komarno’ya üstünlük kuracaklarını ve kazanırken düşük handikapı da geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.62
Hovarda Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.82
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …