Anasayfa / Bnei Herzliya / Bnei Herzliya – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 07.09.23

Bnei Herzliya – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 07.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Bnei Herzliya Perşembe günü saat 18:00’da Hapoel Eilat ile karşılaşacak. Best10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Herzliya geçen sezon play-off bileti kapmayı başarmıştı ama güçlü rakibi Hapoel Jerusalem’e 3-1 ile elenmekten kurtulamamışlardı. Yeni koçları Shamir yönetiminde yeni sezona hazırlanıyorlar. Kadrolarına baktığımızda geçen sezondan kalan 2 skorer isim Babb ve Cohen’den beklentiler yine yüksek olacak. Yeni eklenen isimler Justin Simon, Workman, Robert Carter, Boatright da takımın öne çıkması beklenen diğer isimleri olacaklar. Ancak son hazırlık maçlarında denk rakiplerden Ness Ziona’dan tam 18 sayı fark yediklerinin de altını çizelim.

Geçen sezonu 11. sırada, düşme potasının hemen üstünde tamamlayan Eilat ise yeni koçu Menetti ile beraber sezona hazırlanıyor. Kadrolarını tamamen yenilediklerini söyleyebiliriz, geçen sezondan sadece genç oyuncular kaldılar. Yenilenmiş kadroda ise eski Galatasaraylı McGee, Polonya’dan hatırlayacağınız Chealey, Napoli’den Elijah Stewart, Jerusalem’de sezonu tamamlamış olan İsrail pasaportuna sahip T.J. Cline ve çaylak Kyle Feit takımın öne çıkması beklenen silahları konumundalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde öyle ciddi farklar yok. Elbette Herzliya’nın yabancıları biraz daha kaliteli ancak onlar da ilk maçlarında Ness Ziona’dan tam 18 sayı fark yiyerek kötü sinyaller verdiler. Eilat da elbette henüz sezona hazır değil ama rakip de bu durumdayken kolay teslim olmayacaklarını, kaybederken en azından McGee, Stewart, Cline üçlüsünün liderliğinde handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.61
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …