Anasayfa / Arjantin Ligi / Boca Juniors – CA San Lorenzo İddaa Tahmini 11.06.24

Boca Juniors – CA San Lorenzo İddaa Tahmini 11.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi ikinci maçında Boca Juniors Salı günü saat 02:30’da CA San Lorenzo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Boca normal sezonu 4. sırada bitirerek ne kadar iddialı bir takım olduğunu göstermişti. Ancak ilk maçta evlerinde olmalarına rağmen San Lorenzo karşısında ecel terleri döktüklerini belirtelim. Kendileri ilk turu bay geçmişken 3 maç oynayan rakipleri karşısında diri ve taze olmalarının da avantajını kullamamadılar, zorla 79-77 ile kazanarak en azından saha avantajlarını korumayı başardılar.

Normal sezonu 7. sırada bitirdiği için play-off eleme turunda Obera ile karşılaşan San Lorenzo denk rakibini zorlanmadan 3-0 ile geçerek ne kadar formda ve iyi durumda olduğunu göstermişti. Kendisinin aksine ilk turu bay geçen ve dinlenen rakiplerine karşı deplasmandaki ilk maçta beklenenden iyi direndiler, neredeyse kazanıyorlardı ama şansları da yardım etmedi ve 2 sayı farkla kaybettiler. O ilk maçta Hernandez 20 sayı, 5 ribaund, Grun 12 sayı, 4 ribaund ve Lugo 11 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İlk maçta da gördük ki San Lorenzo bu seride rakibine kolay lokma olmayacak! Deplasmanda olmalarına rağmen son topa kadar maçın içinde kalmışlardı ve ikinci maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. İlk maçta aldıkları sonucun moral motivasyonu ile Hernandez liderliğinde burada deplasmanda yine direneceklerini, kaybetseler de en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.60
Best10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.70
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …