Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 18.06.24

Boston Celtics – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 18.06.24

NBA final serisi 5. maçında Boston Celtics Salı günü saat 03:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Boston normal sezonu en iyi dereceyle bitirerek aslında tüm rakiplerine mesajı net şekilde vermiş, bu sezon artık geçen sezon kaybedilen finalden sonra şampiyonluğu ne kadar çok istediğini göstermişti. Bu seride de açıkçası hep dominant performanslar sergilediler ve ilk 3 maçı kazanarak rakibin direncini kırdılar. Son maçı deplasmanda farklı kaybetseler de bu 3-0 önde olmanın rahatlığıydı diyebiliriz ki bu sayede şimdi şampiyonluğu evlerinde kutlama şansına sahip oldular! 

Dallas, Doncic-Irving ikilisi liderliğinde finale kadar gelerek büyük bir başarı gösterdi. Çünkü bu iki isim dışında takımda aslında bu seviyelerde vasat olacak isimler vardı. Nitekim bunun sıkıntısını da 3-0 geri düşerek yaşadılar zaten. Evet 4. maçı evlerinde farklı kazanarak bir nefes aldılar, rakibin süpürgesini kırdılar en azından. Ancak şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve buradaki ilk 2 maçı da kaybettiklerini hatırlatalım.

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu ilk 4 maçta gördük. Boston takım kimyası çok daha iyi durumda olan, ayrıca kaliteli rotasyonunu verimli kullanan bir takım. Şimdi evlerinde kazanarak kupayı taraftarları ile beraber kutlama şansı önlerine gelmişken durumu belirsiz olan Porzingis oynasa da oynamasa da Tatum ve Brown liderliğinde düşük farkla da olsa kazanarak bu fırsatı kaçırmayacaklarını düşünüyorum! 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …