Anasayfa / NBA / Boston Celtics – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 18.09.20

Boston Celtics – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 18.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Uzatmaya giden ilk maçı kaybeden Boston Celtics, Perşembeyi Cumaya bağlayan gece saat 02:00’de Miami Heat ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 212.5 olarak belirlerken bets10 215.5 olarak belirlemiş.

Boston Celtics ilk maçta birçok şeyi doğru yaptı. Zaten kendisine neredeyse eşit olan bir takımla karşılaşıyorlardı. 1. ve 3. çeyreklere iyi başlayan ekip 2. ve 4. çeyreklerde farkı koruyamadı. Yani belki de en büyük hataları önde oldukları anda tempo kontrolü ve savunma dengesini sağlayamamaları oldu. Yine çok iyi oynayan Tatum’a sahiptiler ve Marcus Smart da çok büyük katkı yaptı. Kadroları çok kaliteli, eksikleri çok az. Ama o eksiğin en belirgin olduğu yer olan pota altında da sıkıntı yaşayabiliyorlar.

Miami Heat şu ana kadar Bubble’ın en iyi takım oyununu oynayan ekip diyebilirim. Çok homojen bir şekilde dağılıyorlar ve en son LeBron’lu Miami’de gördüğümüz bir kimyaya sahipler. Goran Dragic takımın skor lideri olurken Adebayo, Butler ve Crowder gibi isimler de müthiş katkılar yaptı. Robinson’ın sadece 2 üçlük bulduğu maçta %44’le 16 üçlük attılar. Bu gibi ufak detaylar maçı uzatmaya götürürken uzatmada da Bam Adebayo’dan müthiş bir savunma gördük ve bu şekilde maçı kazandılar.

Muhteşem bir seri izleyeceğimizin sinyallerini ilk maçtan aldık. Ekipler gerçekten çok eşit durumda ve ben bunun seri boyunca böyle gideceğini düşünüyorum. Bu maçta da hem ilk yarının hem maç skorunun berabere bittiğini gördük. Uzatmada da son topa gitmişti zaten. Ben yine benzer bir maç bekliyorum. Daha öncesinde dediğim gibi Boston’ı burun farkıyla önde görüyorum fakat Miami daha tehlikeli adımlarla geliyor. Alt seçeneğini bir kez daha tercih edeceğim.

Eksikler:

Boston: Gordon Hayward (muhtemelen oynamayacak)
Miami:

İddaa Oranı: ALT (212.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (215.5) – 1.50Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …