Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini 04.09.20 (Basket Guru)

Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini 04.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 3. maçında Boston Celtics Cuma saat 01:30’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. İddaa Toronto’nun galibiyeti için 1.55 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Boston serinin ilk 2 maçında beklenenden çok daha iyi bir oyun ortaya koydu ve özellike Smart’ın x-faktör performansı ile Stevens’ın öğrencileri seride 2-0 öne geçmeyi başardılar. Ancak son maçta Toronto’nun direncinin de hayli yüksek olduğunu ve zorlandıklarını da unutmayalım. İlk maçtaki farklı galibiyetin aksine bu kez Toronto onlara işin kolay olmadığını hatırlattı. Hayward’ın yokluğunu ilk 2 maçta aramamış olsalar da seri daha uzun ve Toronto’nun geniş rotasyonuna karşı eksikliğini hissetmeye başlayacaklarını düşünüyorum.

Toronto ilk maçtaki farklı mağlubiyetin ardından ikinci maçta çabuk kendine geldi ve Anunoby’nin x-faktör olarak çok iyi katkı vermesiyle maça tutunarak kazanabilecek seviyeye geldiler. Lowry, VanVleet, Siakam, Ibaka ile hem içerden hem de dışarıdan Boston’a göre çok daha fazla opsiyonları olduklarını gördük bir kez daha. Ama son maçtaki kaybın ardından 2-0 gerideler ve serinin en kritik maçına çıkacaklar. Çünkü unutmayalım ki tarihte 3-0’dan geri dönüp seri kazanabilen bir takım yok…

Denk iki takımın mücadelesine sahne oluyor bu yarı final serisi. İlk maçtaki sürpriz sonucu bir kenara bırakırsak ikinci maçta Toronto kendisine gelmiş ve gereken direnci göstermiş, şanssız bir şekilde kaybetmişti. Şimdi seride 3-0 geri düşmemek için çok kritik bir maça çıkacaklar ve kaliteli, geniş rotasyonları ile varlarını yoklarını sahaya koyarak bu kritik maçtan galibiyet çıkarmalarını bekliyorum. Boston son maçta Smart’ın ekstra oyunu ile kazanmıştı ama bu kez şanslarının yaver gitmeyeceğini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.55
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Orleans – Chalons Reims İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Orleans Cuma saat 21:00’da Chalons Reims ile karşılaşacak. Bets10 Orleans’ın galibiyeti …