Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Chalon Saone İddaa Tahmini 08.02.20

Boulazac – Chalon Saone İddaa Tahmini 08.02.20

Fransa Jeep Elite Pro A 22.hafta mücadelesinde Boulazac Cumartesi saat 22:00’da Chalon Saone ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Boulazac 6 galibiyetle düşme hattında yer alan ekiplerden biri. Evlerinde ise oynadıkları 10 maçtan 5 tanesini kazanarak ufak da olsa umut ışığı verdiler. Evlerindeki son maçta denk rakiplerinden Le Portel’i geçtikten sonra 2 deplasman maçında Limoges ve Monaco’ya beklendiği gibi çift haneli farklarla yenilmişlerdi. Şimdi tekrar denk bir rakip olan Chalon Saone ile oynayacaklar, sezonun hedef maçlarından biri olacak onlar için.

Chalon Saone ise rakibinden 1 adım önde ve düşme potasından uzak kalabildi şimdilik. Ancak deplasman karneleri de pek iç açıcı değil, 10 maçtan 8 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 5 deplasman maçlarında sadece Orleans’ı uzatma sonunda geçebilmişler, diğer 4 maçı kaybetmişlerdi. Son 2 deplasman maçlarında Bourg ve Roanne’a çift haneli farklarla yenildiler.

Boulazac için sezonun en önemli maçlarından biri olacak. Düşme hattından kurtulma şansları var ve karşılarında deplasmanlarda zorlanan, kadro kalitesi anlamında da kendilerinden üstün olmayan bir rakip var. Ev sahibi avantajını iyi kullanmasını beklediğim Boulazac’ın Berhanemeskel, Pearson ve Hassell gibi tecrübeli isimleri devreye sokarak bu kritik maçtan zorlansa da galibiyet çıkaracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …