Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Bourg – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 03.04.24

Bourg – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 03.04.24

BKT EuroCup yarı final serisi 3. ve son maçında Bourg Çarşamba günü saat 20:30’da temsilcimiz Beşiktaş Emlakjet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Bourg bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Koç Fauthoux yönetiminde sadece EuroCup’da finale kalma başarısı göstermediler, aynı zamanda Pro A’da da ilk 4 sıranın iddialı adaylarından biri konumundalar. Temsilcimizi ilk maçta bırada 12 sayı farkla geçip ikinci maçta İstanbul’da son çeyreğe kadar getirip kaybetmişlerdi. Ardından lig maçında ise konuk ettikleri Dijon’u sadece 60 sayıda tutup 6 sayı farkla geçerek adeta bu maçın bir provasını yapmışlardı.

Siyah beyazlılar tamam mı devam mı maçında Bourg’u kapalı gişe Sinan Erdem’de son çeyrekte geri dönerek 82-71 geçmeyi başarmış olsa da bu geri dönüşün mimarlarından biri olan Mitchell’ı sakatlığa kurban vermişlerdi ki bu maçta da onu kullanamayacaklar. Ayrıca Bourg’un aksine lig maçları ertelendiği için 29 Mart’tan bu yana sadece antrenmanla yetiniyorlar. Elbette böyle önemli bir maç öncesi konsantrasyon açısından iyi olabilir ama sezon boyunca yakaladıkları maç ritminden uzaklaşmış olmanın dezavantajının da ortaya çıkabileceğini belirtelim.

İki takım da evlerindeki maçlarda beklendiği gibi hata yapmamışlar ve karar maçına, 3. maça taşımışlardı. Bourg 31 Mart’taki lig maçında konuk ettiği Dijon’u etkili bir savunma performansı eşliğinde 66-60’lık skorla geçmişti. Mitchell’dan yoksun olan temsilcimiz karşısında da saha avantajıyla beraber 1 adım önde olduklarını belirtelim. Temsilcimiz kendisi gibi sert ve iyi savunma yapan, düşük tempoda başarılı olabilen Bourg karşısında zorlanıyor, Fransız ekibi maalesef bize ters geliyor. Bu deplasman maçında da direneceğimizi düşünsem de sonunda üzülerek kaybedeceğimizi ve eleneceğimizi, Bourg’un finalde Paris karşısına çıkacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …