Güncel
Anasayfa / Bourg / Bourg – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 26.01.19

Bourg – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 26.01.19

Fransa Jeep Elite Pro A 18.hafta mücadelesinde Bourg Cumartesi saat 22:00’da Fos Sur Mer ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Bourg 17 maçın ardından elde ettiği 10 galibiyetle play-off yarışının içinde ve averajla 8.sırayı kapmış durumda. İç saha performansı da en iyi olan takımlardan biri, 9 maçta sadece 1 kere yenildiler. Evlerindeki bu başarının temel nedeni tempolu ve verimli oynamaları. Son 3 iç saha maçlarında yüksek skorlar izledik, sırasıyla 181, 190 ve 160 sayı üretmişti takımlar.

Ligin yeni takımlarından Fos Sur Mer ise toplayabildiği 4 galibiyetle düşme adaylarından biri şuanda. Deplasman karneleri aynı paralelde epey kötü, 9 maçta sadece 1 kere yüzleri güldü. Son 3 dış saha maçlarına baktığımızda ise genel problemin savunma olduğunu görüyoruz, bu maçlarda bizlere sırasıyla 179, 192 ve 161 sayı izletmişlerdi.

Bourg ligin en iyi iç saha takımlarından biri ve bu başarının temelinde hücumdaki verimli performansları yatıyor. Fos Sur Mer de hücumda etkili ancak onların savunmadaki zaafları da ciddi. Bu maçta da tempoyu forse edicek ev sahibi karşısında en azından 80 sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum ama Bourg’ın etkili hücumlarına karşı direnmeleri de çok zor, 90 sayıdan aşağı yemelerini de beklemiyorum ki bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (162.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (160.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …