Anasayfa / Bourg / Bourg – Le Portel İddaa Tahmini 23.11.18

Bourg – Le Portel İddaa Tahmini 23.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 11.hafta mücadelesinde Bourg Cuma akşamı saat 22:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Bourg 10 maçın ardından aldığı 5 galibiyetle yerinin yine play-off potasının hemen yakınları olduğunu gösterdi. En büyük artıları ise iç sahadaki etkili performansları. Evlerindeki 5 maçta sadece 1 kere mağlubiyet yüzü gördüler o da son haftaların formda takımlarından Paris karşısında ve son topta sadece 2 farkla gelmişti. Son iç saha maçlarında ise Antibes’i tam 25 sayı farkla darma dağan etmişlerdi.

Le Portel ise 10 maçın ardından 4 galibiyette kaldı ve yine düşme potası ile play-off yarışı arasındaki grupta sıkışıp kalmış durumdalar. Deplasman karneleri ise çok kötü, 4 maçın ardından evden uzakta hiç galibiyet alamayan 3 takımdan biri konumundalar. Son deplasman maçlarında Pau Orthez’den tam 23 sayı fark yemişler ve hiç varlık gösterememişlerdi.

Bir tarafta iç sahada 5 maçtan 4 galibiyet çıkaran, taraftarı ile bütünleşmiş dominant bir iç saha takımı olan Bourg, diğer tarafta deplasmanlarda hiç varlık gösteremeyen ve vasat bir kadrosu bulunan Le Portel. Elbette fazlasıyla ev sahibi Bourg’a doğru kayıyor. Le Portel’in deplasmanlarda yediği çift haneli farklara bakarsak da Bourg’un handikapı aşarak kazanması normal sonuç olarak karşımıza çıkıyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …