Anasayfa / Bourg / Bourg – Orleans İddaa Tahmini 27.12.21

Bourg – Orleans İddaa Tahmini 27.12.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 14. hafta mücadelesinde Bourg Pazartesi saat 22:00’da Orleans ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin kazanması durumunda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça henüz oran açmamış.

Bourg bu sezonun hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden biri. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 5 galibiyette kalarak play-off yarışından 2 adım uzaklaşmış oldular. Bununla beraber en ezından son 2 iç saha maçlarında iyi işler çıkardıklarını biliyoruz, yeniden toparlanmak için evlerindeki maçlardan başlamalılar. Bu maçlarda önce Paris’i 93-70 ile geçmişler, sonra Dijon karşısında direnseler de uzatma sonunda 81-88 ile kaybetmişlerdi. İki maçın ortak noktası yüksek tempo ve bol skordu tartışmasız. Harris ve Sulaimon’un yanı sıra son maçlarda yerli isimler Roos, Courby ve Chassang da devreye girince skor potansiyelleri arttı.

Orleans ise ligin orta altı takımlarından biri. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra geçen hafta ligin yeni takımlarından Paris’e evlerinde 75-93’lük skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Ndoye 22 sayı, 7 ribaund, Ulmer 13 sayı, 5 ribaund ve Warren 11 sayı, 9 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlar ama savunmada yaşadıkları problemler farklı kaybetmelerine neden olmuştu. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde ise 170 ve 166 sayı çıkmış, bu sekansta Dijon ve Reims’i yenmeyi başarmışlardı. 

Bourg son haftalarda bir türlü istediği sonuçları alamıyor ve tam anlamıyla galibiyete hasret durumda. Bu hasreti de bitirebilecekleri yer evleri olacak tabiki. Karşılarında dişlerine göre bir rakip var, Orleans da onlar gibi tempolu oynayan ve savunma sertliği düşük olan bir ekip. Rakibin bu açığını iyi değerlendireceklerini, Harris ve Sulaimon liderliğinde üretimde sorun yaşamayacakarını tahmin ediyorum. Bourg’un 80 baremini geçmesini, Orleans’ın 75-80 arasında bir üretim gerçekleştirmesini beklediğim maçta aynı zamanda ev sahibinin de galibiyetini bekliyor olacağım. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 & ÜST (159.5) – 2.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …