Anasayfa / Bourg / Bourg – Pau Orthez İddaa Tahmini 07.02.20

Bourg – Pau Orthez İddaa Tahmini 07.02.20

Fransa JeepElite Pro A 22.hafta mücadelesinde Bourg Cuma saat 22:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Bourg 21 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve play-off yarışının önemli takımlarından biri konumundalar, hatta ilk 4 hedefinden de sadece 2 adım gerideler. İç saha karneleri de çok iyi, 10 maçtan 8 tanesini kazandılar ve son 4 maçlarını üst üste jazanarak çok iyi bir seri elde etmiş durumdalar. Son 2 iç saha maçlarında Chalon’u 24 ve Le Portel’i 12 sayı gibi net farklarla geçmeyibilmişlerdi.

Orthez ise BCL’de istediğini alamadığı ve elendiği gibi burada Pro A’da da vasatın üstüne çıkamadı bu sezon. 9 galibiyetle play-off potasının bir adım gerisindeler ama deplasman karneleri bu kadar kötüyken play-off yarışında ayakta kalmaları pek mümkün görünmüyor. İki kulvarda oynadıkları son 5 deplasman maçını da kaybettiler, ligdeki son 2 kayıpta Dijon’dan tam 39 ve Monaco’dan 13 sayı fark yediklerini de belirteyim. 

Ev sahibi çok tecrübeli isimlere sahip. İçerde Peacock ile Carmichael ve kısa rotasyonunda ise Andjusic ile Wright rakiplere karşı fark yaratmalarını sağladılar şuana kadar. Dentmon ve Ibekwe hamleleri ile ayakta kalmaya çalışan ama özellikle deplasmanlarda çok zorlanan Orthez’in Bourg karşısında şansı olmadığını düşünüyorum, oranı yükseltmek isteyenlerin handikapı yükseltebileceğini düşünüyorum ki Bourg’un çift haneli farklarla kazanması beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …