Anasayfa / Bourg / Bourg – Provence İddaa Tahmini 03.05.22

Bourg – Provence İddaa Tahmini 03.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 32. hafta mücadelesinde Bourg Salı saat 21:00’da Provence ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Bourg koç Legname ile yollarını ayırdı ve sonrasındaki ilk maçında geçen hafta denk rakiplerinden Strasbourg’u deplasmanda 88-92 ile yendiler, çıkışa geçtiler. 15 galibiyete ulaştılar ve play-off yarışında biz de varız dediler, potadan sadece 1 adım uzaktalar ama bir maçlarının da fazla olduğunu belirtelim. Artık kalan 3 maçları bu maç da dahil final maçı gibi olacak. Hata yapma lüksleri olmadığı gibi aynı zamanda da rakiplerin hata yapmalarını bekleyecekler. Son maçta olduğu gibi Sulaimon, Chassang, Julien takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Provence ise henüz matematiksel olarak olmasa da teorik olarak lige Reims ile veda etmiş 2 takımdan biri. Çünkü 9 galibiyetleri var ve en yakın rakipleri arasında 2 galibiyetlik bir farkı var. Son 3 maçlarını bu maç dahil kazansalar bile ya Le Portel ye de Orleans’in son 3 maçlarını galibiyet alamadan geçmeleri gerekecek. Ancak bu zorlu ihtimaller karşısında pek de iyi sinyaller vermediler, son 3 maçlarını kaybederken içerken Gravelines ile Limoges’a 8’er sayı farkla ve son olarak deplasmanda güçlü Monaco’ya tam 27 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

İki takım arasında özellikle kağıt üstünde net bir kalite ve seviye farkı var. Evet Bourg sezon boyunca elindeki kaliteli kadronun artılarını sahaya yansıtmakta zorlandı ama halen play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar, şanslarını devam ediyorlar. Bundan vazgeçmemek adına da bu maçı kazanmak zorundalar. Bunu yaparken direnci zaten kırılmış rakip karşısında zorlanmayacaklarını, Sulaimon, Chassang, Julien gibi tecrübeli isimler liderliğinde kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …